Fortbud Sp. z o.o.
ul. Zglenickiego 42a, 09-411 Płock
tel. 24 366-28-68
e-mail: biuro@fortbud.pl

Firma FORTBUD Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w kwietniu 2007 roku. Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest wynajem i montaż rusztowań.

Atutem naszej firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza oraz pracownicy techniczni, którzy w branży pracują już wiele lat. Prezes Spółki karierę w technikach dostępu do wysokości rozpoczął w 1994 roku, zdobywając wszechstronną wiedzę teoretyczną i praktyczną w tej dziedzinie, popartą szeregiem uprawnień. Jest także wykładowcą Instytutu Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie, uprawniającego go do szkolenia pracowników branży budowlanej ubiegających się o uprawnienia montera rusztowań.

Zakres działalności naszej firmy obejmuje usługi wynajmu i montażu rusztowań Firmy Layher, które świadczymy na rzecz:

  • klientów realizujących inwestycje, remonty i modernizację,
  • firm budowlanych realizujących budownictwo przemysłowe i ogólne,
  • firm zajmujących się termoizolacją osiedli mieszkaniowych,
  • firm zajmujących się konserwacją zabytków,
  • instytucji i urzędów realizujących imprezy kulturalno - rozrywkowe
  • odbiorców indywidualnych.

Fortbud Sp. z o.o. obejmuje swym zasięgiem rynek krajowy. Aktualnie nasza Firma obsługuje kilkudziesięciu klientów.
W przebiegu naszej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów w zakresie robót inwestycyjnych i remontowych na obiektach przemysłowych tj.: PKN ORLEN S.A. w Płocku, Elektrowni Bełchatów, PTA PKN ORLEN S.A. we Włocławku, Elektrociepłowni Siekierki w Warszawie.

Realizujemy także usługi przy konserwacji zabytków. Mamy bogate doświadczenie w zakresie robót na obiektach sakralnych i nie tylko. Wśród największych projektów znajdują się obiekty takie jak: Katedra św. Janów w Toruniu, Łazienki Królewskie w Warszawie, Kamienica Raczyńskich w Warszawie, zabytkowa część Centrum Konferencyjnego SENATOR w Warszawie.

W naszym dorobku mamy także usługi świadczone w budownictwie ogólnym. Uczestniczyliśmy przy remoncie Muzeum Mazowieckiego i Kina "Przedwiośnie" w Płocku oraz Sanatorium pod Tężniami w Ciechocinku. Obsługiwaliśmy budowę pierwszej galerii handlowej w Płocku tj. Galerii WISŁA a także kolejnych: Galerii MOSTY i Galerii MAZOWIA. Braliśmy udział przy wymianie elewacji szklanej Ursynów Business Center w Warszawie. Ponadto świadczyliśmy usługi przy budowie wielu osiedli mieszkaniowych w Warszawie, w Płocku oraz w Sierpcu.


Łazienki Królewskie w WarszawieKamienica RaczyńskichUrsynów Business CenterŁazienki Królewskie w WarszawieKamienica RaczyńskichUrsynów Business CenterKamienica Raczyńskich